20. července 2009

Team Fortress 2 / Soldier EchtPoslední článek na blogu Team Fortress 2 v sobě ukrývá malé nápovědy týkající se budoucnosti této multiplayerové hvězdy na herním nebi.
Smyslem několika odstavců je upozornit na možnost použití avatara s motivem postav z TF2 na STEAMu, ale pro nás je důležitá forma sdělení.Článek je napsán postavou Soldiera, který dostal za úkol dát veřejnosti vědět o novince v podobě avatarů, a to i když on sám moc dobře nerozumí dnešní mládeži, která tráví přespříliš času vymýšlením nesmyslů, místo toho, aby se snažila schytat pár kulek při obraně kopce.
A zde narážíme na možnou novinku v podobě nového herního modu King of the Hill. Na STEAM fóru jeden z uživatelů náhodně narazil při vytváření nové mapy v editoru na další odkaz na nový mód. Poslední nápovědou je čtvero přikázání správného muže podle Soldiera :-)

1. Getting a haircut (pořádný sestřih)
2. Yelling (křičení)
3. Digesting ribs (trávení žebírek)
4. Hill defense (obrana kopce)

Jak se tak zdá, další update se tedy bude týkat postavy Soldiera (jen on, Demoman a Engineer ještě nebyli "upgradováni") a můžeme také očekávat nový herní mod King of the Hill slibující pořádnou masovou řežbu přesně ve stylu Team Fortress 2.

Těšte se.

zdroj: Examiner

0 komentářů/přidej komentář:

Okomentovat